Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi naszego asortymentu i wydarzeniami związanymi z naszą firmą.

Nasza firma działa na polskim rynku już od wielu lat i od samego początku zajmuje się dostarczaniem nowoczesnego oświetlenia. Ostatnie realizacje to między innymi montaż lamp na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bydgoszczy, a także oświetlenie stadniny koni. Zajmujemy się nie tylko montażem, ale również projektowaniem iluminacji zgodnie z życzeniem klienta.

W ostatnim czasie nasza oferta została uzupełniona o ledowe żarówki do opraw parkowych, które charakteryzują się odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne, jak opady deszczu czy niska temperatura. Oprawy LED to także gwarancja energooszczędności, co jest szczególnie ważnym aspektem dla miast chcących funkcjonować w zgodzie z naturą. Prezentowana na stronie internetowej żarówka „CORN FORTE” może być wykorzystana jako zamiennik dla tradycyjnych jarzeniówek, których działanie często pozostawia wiele do życzenia.

Znajdujące się w naszym katalogu lampy odznaczają się przede wszystkim bardzo dużą wydajnością,a wiele z nich posiada kąt świecenia wynoszący 360 stopni. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami, a także z naszą aktualną ofertą, która w ostatnim czasie została bardzo mocno wzbogacona.

Mikołajki

Już w niedzielę Mikołajki. U nas BLACK WEEK nadal trwa! Możemy rozjaśnić Twoje wnętrze:) ZAPRASZAMY!
Czytaj więcej

BLACK FRIDAY W LEDING.EU.

Takiej okazji jeszcze nie było w naszej firmie. 30% rabatu na cały nasz asortyment. Promocja będzie trwała przez cały tydzień od 27.11.2020 do 4.12.2020.
Czytaj więcej

Dlaczego pracujemy wydajniej po modernizacji oświetlenia na LED?

Odpowiednie oświetlenie miejsca pracy jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na wydajność pracowników i jakość ich pracy. Właściwie zaprojektowane oświetlenie, może zniwelować niekorzystne skutki braku energii słonecznej oraz zwiększyć wydajność pracowników nawet o 20%. Ponadto w okresie zimowym, kiedy korzystamy ze światła najwięcej, pomaga również zaoszczędzić do 75% energii elektrycznej.
Czytaj więcej