7.jpg1.jpg9.jpg10.jpg4.jpg8.jpg6.jpg11.jpg2.jpg3.jpg5.jpg7.jpg1.jpg9.jpg10.jpg4.jpg8.jpg6.jpg11.jpg2.jpg3.jpg5.jpg

 Firma Leding Sp. z o. o z siedzibą w Bydgoszczy poszukuje kandydata na stanowisko:

                      Serwisant - Elektronik

Opis stanowiska:

  • Naprawa, diagnostyka i serwis urządzeń elektronicznych.

  • Realizacja zamówień klientów.

  • Sporządzanie dokumentów magazynowych.

  • Rozładunek i załadunek dostaw.

Wymagania:

  • Wiedza elektroniczna.

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne.

  • Umiejętność obsługi komputera .

  • Zdolności manualne.

  • Zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy oraz gotowość do ciągłego podnoszenia własnych kwalifikacji.

  • Sumienność i dokładność.

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w zgranym zespole.

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Atrakcyjne zarobki.

  • Możliwości rozwoju zawodowego.

  • Kontakt z nowymi technologiami.