5.jpg3.jpg6.jpg1.jpg9.jpg7.jpg11.jpg8.jpg4.jpg10.jpg2.jpg5.jpg3.jpg6.jpg1.jpg9.jpg7.jpg11.jpg8.jpg4.jpg10.jpg2.jpg

Światło jest niezbędne do życia tak samo jak powietrze czy woda. Jasne i zawsze sprawne oświetlenie, to nie tylko wygoda ale też potrzeba i bezpieczeństwo. Instalacja nowoczesnego energooszczędnego oświetlenia gwarantuje nie tylko oszczędność energii elektrycznej, ale i pewność oświetlenia oraz komfort jego używania. 

Nowy model lampy SENSO-C LSED

alt 

lampy SENsoNasze rozwiązania do oświetlenia  części wspólnych we wnętrzach budynków zapewniają automatyczne i intuicyjne działanie, bardzo dużą trwałość i pewność świecenia. 
Lampy SENso są od podstaw zaprojektowane do stosowania na klatach schodowych, każda lampa wyposażona jest w czujniki jasności i obecności, zapala się tylko wtedy gdy światło jest potrzebne i wystąpi ruch. Nieoceniona jest wygoda jaką zapewnia stosowanie lamp SENso, oświetlenie zapala się automatycznie oświetlając korytarz dzieciom, osobom z zakupami, czy niepełnosprawnym. Mają wbudowany czujnik obecności PIRczujnik jasności oraz zintegrowane źródło światła LED o mocy do10W, które świeci z jasnością 100W żarówki o barwie dziennej. Dają miłe i bardzo jasne oświetlenie przy zachowaniu niezwykłej energooszczędności. Instalacja sprowadza się do podłączenia jej do istniejącego zasilania w miejsce dotychczasowej lampy. Zastosowanie SENso gwarantuje jasno i pewnie oświetlone ciągi komunikacyjne oraz 90% oszczędności energii, a wyjątkowa odporność mechaniczna lamp SENSO-C zapewnia ich wieloletnią bezproblemową eksploatację.

Z myślą o oświetleniu piwnic, ciągów pieszych oraz półpięter na klatkach schodowych zaprojektowaliśmy także lampę VARio o mocy 6 W. Wyposażona jest w czujnik PIR ruchu i zmierzchu.

Produkty do oświetlenia piwnic  to klasyczne lampy kanałowe i piwniczne wyposażone w stałe źródło światła LED. Przeznaczone do pracy w warunkach podwyższonej wilgotności.

źródła światła LEDkoOświetlenie przed budynkami zapewnią zintegrowane żarówki LEDko, jest to proste w zastosowaniu i bardzo ekonomiczne rozwiązanie. Pozwalają one osiągnąć 60% oszczędności energii i 60% ograniczenie  kosztów eksploatacji przy niewielkich  kosztach inwestycyjnych. Źródła światła LEDko™ z zewnętrznym balastem są jeszcze bardziej efektywne i  trwałe. LEDko to optymalne rozwiązanie oświetlenia terenu zarówno do rewitalizacji oraz nowych inwestycji. 

Oto cechy źródeł światła LEDko, które wybitnie wyróżniają je na tle innych rozwiązań:

  • trwałość 60.000 – 100.000h  (zwykła żarówka to 1.000h)
  • utrata jasności 5% po 50.000h (żarówka rtęciowa 40% po 2.000h)
  • sprawność świetlna 75 do 90 lm/W (nowa lampa rtęciowa ma sprawność 55-65lm/W)
  • zapala się natychmiast (sodowe i rtęciowe muszą wystygnąć przed ponownym zapłonem)

Często spotykanym problemem w garażach podziemnych są zbyt szybko uszkadzające się świetlówki liniowe, szczególnie 
w przypadku sterowania ich czujnikami ruchu. W naszej ofercie znajdują się elektroniczne  świetlówki LINio® odporne na typowe problemy klasycznych świetlówek T8 i T10. Są proste w instalacji i zapewniają co najmniej 30% oszczędności energii, ponad to są znacznie trwalsze i odporne na częste załączanie.

 

alt